De Nacht van de 1001 Salamanders

Do's and don't's @ 1001
Do's:
-
Bij warm weer, zorg dat je voldoende drinkt en zeker ook iets eet. Zeker als er pintjes aan te pas komen
-
Aan de ingang kan gevraagd worden om je leeftijd te bewijzen, zorg dat je dit kan. Geen bewijs van leeftijd is sowieso een -16 bandje.
-
Bij problemen of vragen, aarzel niet om een van onze medewerkers aan te spreken. Je herkent ze aan hun '1001'-shirt.
-
Zorg voor elkaar. Het "samen uit - samen thuis" principe moedigen wij graag aan! Zorg ook zeker voor vervoer naar huis als je graag een pintje drinkt.
-
Heb respect voor andere bezoekers en organisatie. Gedraag je en zorg dat je uit de problemen blijft.
-
Maar vooral: Amuseer jezelf! De examens zijn gedaan en de vakantie begint!
Don't's:
-
Probeer niet binnen te raken zonder een ticket aan te kopen. Het terrein wordt afgesloten en er lopen medewerkers rond die controle uitoefenen op inkombandjes.
-
-16 jarigen krijgen geen alcohol. Respecteer deze regel en hou je jongere vrienden uit de problemen!
-
Eigen drank = verboden. We houden bewust onze drankprijzen laag zodat het voor iedereen betaalbaar blijft. We hebben de drankinkomsten ook broodnodig om volgend jaar opnieuw een festival op poten te zetten!
-
Alles wat verboden is bij wet, is ook verboden op het terrein van de 1001. We leggen hier vooral een nadruk op drugs. Het bij hebben van drugs/ het gebruik ervan is voldoende voor de organisatie om je de toegang tot het terrein te ontzeggen en de politie erbij te halen.
-
Roken in de Fenix is - net zoals in alle andere zalen in Vlaanderen - verboden.
Hou je vast aan bovenstaande handleiding en dan maken we er ook in 2014 een feest van!